WTZ Biała Podlaska - Wydarzenia

I Sportowa Impreza Integracyjna pn. "Grać w piłkę każdy może"

Nasza drużyna piłkarska wzięła udział w I Sportowej Imprezie Integracyjnej pn. "Grać w piłkę każdy może", zorganizowanej z inicjatywy Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Konstantynowie.

W turnieju piłki nożnej wzięli udział podopieczni warsztatów terapii zajęciowej, środowiskowych domów samopomocy oraz domów pomocy społecznej, a także terapeuci i opiekunowie.

Oprócz sportowych emocji mogliśmy podziwiać układ taneczny przygotowany przez WTZ w Konstantynowie, a także wziąć udział w zabawach i tańcach odbywających się w przerwach pomiędzy meczami. Dla zmęczonych sportowców oraz gości organizatorzy przygotowali pyszny obiad.

Pomimo, że do miejsca na podium zabrakło bardzo niewiele, bawiliśmy się świetnie, a rywalizacja pobudziła chęci do doskonalenia umiejętności piłkarskich. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom za wspaniałą zabawę!